Dhomat në Hotel Kruja

Ne hotelin tone do te gjeni mikpritjen shqiptare. Dhomat kane mobilim elegant dhe te kendshem. Siperfaqja e bollshme e dhomes, ngrohtesia e ngjyrave si dhe komoditeti do ta bejne qendrimin tuaj te kenaqshem dhe relaksues.

Dhoma teke, dyshe, matrimoniale, dhe apartamente

Pajisje ne çdo dhomë:

Banjo personale me dush, Ajer te kondicionuar (kontroll individual), Minibar, Televizor HD, Telefon me dalje direkte, Tharese flokesh, Tavoline pune, Detektor tymi

Ne çmim përfshihen edhe:

Mengjesi buffet, 20% TVSH, 3% taksa te qytetit, Internet Wireless, Kasaforte ne recepsion, Kompjuter ne recepsion, Parking i sigurte privat

Shërbime të tjera (pagesë extra):

Foto nga dhomat e hotelit

Adresa & Kontakt

ADRESA: Rr. Mine Peza, Tirana, Albania.

GOOGLE MAP: Click here

Na dergo nje mesazh

1 + 4 =