Konferenca juaj ne Hotel Kruja

Salle konferencash per takimet tuaja

Elegante, me dritare te medha ku nga cdo ane mund te sodisesh qytetin e Tiranes. Grila per erresim, tre intensitete ndricimi, 44 vende, kondicioner, mikrofone statike dhe valore, videoprojektor, ekran 180x180cm, stativ tabele. Ne pushim te takimeve sherbejme kafe, caj, uje, etj.

Adresa & Kontakt

ADRESA: Rr. Mine Peza, Tirana, Albania.

GOOGLE MAP: Click here

Na dergo nje mesazh

9 + 8 =